Warning: Declaration of My_List_Table::prepare_items($package) should be compatible with WP_List_Table::prepare_items() in /home/platne/subes/public_html/www.titmedia.pl/wp-content/plugins/jambox1/jambox.php on line 0
Informacje – titmedia – telefon, internet, telewizja – Będzin
 • Biuro Obsługi Klienta:
 • +48 32 729 55 55
 • bok@titmedia.pl

  Modrzejowska 27, Będzin

  8 listopada 2018 / //

  Biurowiec jest podłączony w technologii GPON  światłowód do budynku.Podłączenie zapewniająca dostęp do szybkiego internetu nawet w technologi symetrycznej 100/100 Mb/s. Biurowiec przy ul. Modrzejowska 27  w Będzinie oferujemy pełną gamę naszych usług w oparciu o nowoczesną sieć światłowodową w standardzie NGA.

  W lokalizacji Będzin ul.  Modrzejowska 27,  zapewniamy usługi:  TELEFON, INTERNET ŚWIATŁOWODOWY ,  TELEWIZJA Jambox oraz usługi mobilne Telefon Interne

   

   

   

  Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10

  24 marca 2017 / //

  W strefie “ekonomicznej” na terenie dawnej kopalni Paryż / Zawadzaki na pograniczu Będzina i  Dąbrowie Górniczej przy ul. Feliksa Perla 10 po sąsiedzku z naszą siedzibą oferujemy pełen zakres naszych usług dla firm.  Internet w technologii GPON  – Internet światłowodowy symetryczny, asymetrycznym,  Telefon stacjonarny dla firm a także usługi dodatkowe Telewizję.

  W ofercie dla firm  świadczymy również usługi w zakresie budowy sieci teleinformatycznych wewnętrznych, monitoringu przemysłowego IP/CCTV a także usługi budowy stron internetowych, usług graficznych (SUBES.PL)

   

   

   

  Dąbrowa Górnicza ul.Reymonta

  15 września 2016 / //

  Blok przy ulicy Reymonta 41 w Dąbrowie Górniczej  jest podłączony w technologii FTTB (Fiber To The Building) światłowód do budynku. Wewnątrz sieć ETHERNET zapewniająca dostęp do szybkiego internetu nawet do 300Mb/s.

  W lokalizacji Dąbrowa Górnicza ul. Reymonta 17 zapewniamy usługi:  TELEFON, INTERNET ŚWIATŁOWODOWY  (GPON),  TELEWIZJA Jambox

  Osiedle REYMONTA znajduje się w centrum miasta Dąbrowy Górniczej w dzielnicy „Reden“ przy ulicy Władysława Reymonta.

   

   

   

   

  Będzin, ul Koszelew 7 – Biurowiec

  19 lutego 2015 / //

  Biurowiec jest podłączony w technologii FTTB (Fiber To The Building) światłowód do budynku. Wewnątrz sieć ETHERNET zapewniająca dostęp do szybkiego internetu nawet w technologi symetrycznej 100/100 Mb/s. Biurowiec przy ul. Koszelew w Będzinie oferujemy pełną gamę naszych usług w oparciu o nowoczesną sieć światłowodową w standardzie NGA.

  W lokalizacji Będzin ul. Koszelew 7 zapewniamy usługi:  TELEFON, INTERNET ŚWIATŁOWODOWY  (FTTB/ETHERNET),  TELEWIZJA Jambox

   

   

   

   

  Będzin, ul. Krakowska – Osiedle Nowe Warpie

  18 lutego 2013 / //

  Apartamentowce są podłączone w technologii FTTB (Fiber To The Building). Domki szeregowe w technologi FTTC (Fiber-to-the-Cabinet). Na osiedlu Nowe Warpie przy ul. Krakowskiej w Będzinie oferujemy pełną gamę naszych usług w oparciu o nowoczesną sieć światłowodową w standardzie NGA.

  W tej lokalizacji zapewniamy usługi:

  • TELEFON,
  • INTERNET ŚWIATŁOWODOWY  (FTTB/ETHERNET),
  • TELEWIZJA Jambox

   

   

   

   

  Accessibility
  Font Resize
  Contrast